waiting
Nyomtatható változat
2026. május 29.
„Mindenkitől türelmet kérünk” – először szólalt meg a nyilvánosságban az egészségügyért felelős közigazgatási államtitkár - hvg.hu

"... Még szokni kell azt a mondatot, hogy köszöntőt mond az Egészségügyi Minisztériumtól valaki egy szakmai konferencián – hangzott el csütörtök reggel az AIPM (Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete) konferenciáján. A rendezvény egyik köszöntőjét ugyanis Ilku Lívia egészségügyért felelős közigazgatási államtitkár mondta, aki sóhajtva azzal kezdte, milyen jó kimondani, hogy önálló Egészségügyi Minisztérium. Ilku lényegében türelmet kért a teljes szakmától, mint mondta, tégláról téglára építik az Egészségügyi Minisztériumot, elhangzott, hogy pár nappal ezelőtt még saját irodája sem volt..." tovább.

hírlevél