„MindenkitÅ‘l türelmet kérünk” – elÅ‘ször szólalt meg a nyilvánosságban az egészségügyért felelÅ‘s közigazgatási államtitkár - hvg.hu


"... Még szokni kell azt a mondatot, hogy köszöntÅ‘t mond az Egészségügyi Minisztériumtól valaki egy szakmai konferencián – hangzott el csütörtök reggel az AIPM (Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete) konferenciáján. A rendezvény egyik köszöntÅ‘jét ugyanis Ilku Lívia egészségügyért felelÅ‘s közigazgatási államtitkár mondta, aki sóhajtva azzal kezdte, milyen jó kimondani, hogy önálló Egészségügyi Minisztérium. Ilku lényegében türelmet kért a teljes szakmától, mint mondta, tégláról téglára építik az Egészségügyi Minisztériumot, elhangzott, hogy pár nappal ezelÅ‘tt még saját irodája sem volt..." tovább.